GLUluslararası Nakliyat ve Lojistik Hizmetleri Tic.Ltd

Dünden bugüne Gl Lojistik

2004 Yılında faaliyetine başlayan GL Lojistik; geçen bu 13 yıl içerisinde yükselen büyüme ivmesi ile günümüze kadar siz müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş Türk Lojistik Şirketidir.Ana faaliyet alanı Gümrüklü Depo ve Lojistik depolama alanında sektörde önemli bir konuma sahiptir.Gebze de 8000 metrekare özmal antrepo ve lojistik depo ,forwardering sistemiyle çalışılan 50.000 metrekare antrepo ve lojistik depo ile depolama konusunda önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır.Bunun yanında şehir içi ve Türkiye genelinde nakliye organizasyonu ile anahtar teslimi hizmet vermektedir.

Antrepo ve Depo

8.000 metrekare özmal kapalı depolama alanımız ve 50.000 metrekarenin üzerinde forworder depolama alanımız ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Uluslararası Nakliye

Uluslararası nakliye hizmetimizle Macaristan, Almanya, Avusturya, Romanya dan Türkiye'ye ve Türkiye'den bu ülkelere yüklerinizi taşımaktayız.

Gümrükleme

Malzemelerinizin gümrükleme sürecinde de Gl Lojistik olarak yoğun olan tüm gümrüklerde her türlü gümrük işlemlerinde hizmetinizdeyiz.

Danışmanlık

Sektör ile ilgili her türlü bilgi taleplerinizi ,yada yapacağınız iş ile ilgili ihtiyaç ve isteklerinizi değerlendiriyor ve yol gösteriyoruz.

Maliyetlerde Tasarruf

Gl Lojistik Düşük Maliyetli ve Hızlı Çözümler Sunar

Gl Lojistik malın yüklenmesinden müşteriye teslimine kadar lojistik sürecinin her aşamasını takip eder..

Addres

MERKEZ: F.S.M Cad. Şehit Er Cengiz Karlıoğlu Sok. No:1 Kat. 4-5 Kavacık 34810 Beykoz - İstanbul

GEBZE ŞUBE: Sultan Orhan Mah. 1175 Sok. No: 10 Gebze - Kocaeli

Telefon

+90-216-425 57 80


+90-262-644 96 38